Xing
+ your partner in electronics

+ História

História Qess s.r.o.

Začiatok   firmy siaha do roku 2006, kde v obci Jaklovce vznikla prevádzka s výrobou elektroniky. V roku 2013 prevzala už rozbehnutú prevádzku spoločnosť  Iftest AG, so sídlom vo  Švajčiarsku   s  pôvodnými  22 zamestnancami  a založila  firmu pod názvom QESS s.r.o.  Firma rýchle napredovala a ešte v tom istom roku bola spoločnosť vlastníkom certifikátu  EN/ISO 13485:2012  a EN/ISO 9001:2008.

V rámci neustáleho rozširovania spoločnosti bola v roku 2014 uvedená do prevádzky druhá, plne automatická SMD-linka Siplace a v roku 2015 AOI od spoločnosti VISCOM. V roku 2016 bol doplnený testovací servis pre elektrické testovanie elektronických zostáv a vo výrobe pribudol moderný cínovací systém PowerWave od Seho.

QESS s.r.o. patrí so svojimi dnes už viac ako 80 kvalifikovanými  pracovníkmi k významným spoločnostiam v tomto odvetví.

Naše Know how oslovuje renomovaných zákazníkov pri osádzaní plošných spojov (SMD / THT), montáži elektronických zariadení,  ako aj pri individuálnej káblovej konfekcii